Overall
Home
Away
III Liga - Group I
Club Friendly
#
Team
MP
W
D
L
G
GD
P
Group 1
1
Pogon Grodzisk Mazowiecki
21
16
1
4
47:17
30
49
2
KS Legionovia Legionowo
21
12
6
3
32:19
13
42
3
Mlks Znicz Biala Piska
21
11
7
3
39:24
15
40
4
Unia Skierniewice
21
12
3
6
37:23
14
39
5
Jagiellonia II Biaystok
21
11
5
5
42:26
16
38
6
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
21
11
4
6
38:23
15
37
7
Legia II Warszawa
21
10
4
7
38:24
14
34
8
Polonia Warszawa
21
10
4
7
32:22
10
34
9
KS Pelikan Lowicz
21
9
5
7
33:31
2
32
10
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
21
8
7
6
32:18
14
31
11
MKS Kutno
21
9
3
9
30:31
-1
30
12
KS Blonianka Blonie
21
9
2
10
39:33
6
29
13
Mechanik Radomsko
21
8
5
8
30:28
2
29
14
Concordia Elblag
21
6
7
8
23:25
-2
25
15
GKS Wikielec
21
7
4
10
27:41
-14
25
16
Bron Radom
21
6
6
9
23:35
-12
24
17
Lechia Tomaszow Mazowiecki
21
7
3
11
28:46
-18
24
18
KS Ursus Warszawa
21
6
4
11
28:33
-5
22
19
Olimpia Zambrow
21
5
3
13
28:40
-12
18
20
KS Ruch Wysokie Mazowieckie
21
3
8
10
20:42
-22
17
21
MKS Kaczkan Huragan Morag
21
3
7
11
23:39
-16
16
22
KS Wasilkow
21
2
2
17
15:64
-49
8
Group 1, Promotion Round
1
Pogon Grodzisk Mazowiecki
35
25
2
8
84:37
47
77
2
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
35
23
5
7
66:36
30
74
3
KS Legionovia Legionowo
35
19
7
9
68:48
20
64
4
Polonia Warszawa
35
17
8
10
63:39
24
59
5
Unia Skierniewice
35
15
7
13
60:50
10
52
6
Mlks Znicz Biala Piska
35
14
10
11
62:61
1
52
7
Legia II Warszawa
35
15
6
14
61:54
7
51
8
Jagiellonia II Biaystok
35
12
6
17
55:70
-15
42
Group 1, Relegation Round
1
MKS Kutno
34
16
7
11
55:47
8
55
2
KS Ursus Warszawa
34
15
7
12
53:45
8
52
3
KS Blonianka Blonie
34
15
5
14
65:51
14
50
4
Lechia Tomaszow Mazowiecki
34
15
5
14
49:63
-14
50
5
Bron Radom
34
14
7
13
46:44
2
49
6
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
34
12
12
10
53:31
22
48
7
KS Pelikan Lowicz
34
13
8
13
47:46
1
47
8
GKS Wikielec
34
13
7
14
50:57
-7
46
9
Concordia Elblag
34
12
9
13
44:46
-2
45
10
Mechanik Radomsko
34
11
9
14
51:50
1
42
11
Olimpia Zambrow
34
12
4
18
51:59
-8
40
12
KS Ruch Wysokie Mazowieckie
34
4
12
18
33:69
-36
24
13
MKS Kaczkan Huragan Morag
34
4
10
20
39:76
-37
22
14
KS Wasilkow
34
4
3
27
21:97
-76
15
Group 1
1
Pogon Grodzisk Mazowiecki
11
9
0
2
28:7
21
27
9
KS Legionovia Legionowo
10
5
3
2
15:11
4
18
12
Mlks Znicz Biala Piska
10
4
4
2
16:10
6
16
2
Unia Skierniewice
11
7
1
3
23:13
10
22
3
Jagiellonia II Biaystok
11
6
3
2
24:10
14
21
4
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
11
6
1
4
21:13
8
19
11
Legia II Warszawa
10
4
4
2
22:10
12
16
5
Polonia Warszawa
10
6
1
3
15:7
8
19
7
KS Pelikan Lowicz
11
5
4
2
17:13
4
19
14
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
10
3
4
3
11:10
1
13
8
MKS Kutno
10
6
1
3
19:17
2
19
13
KS Blonianka Blonie
11
5
1
5
25:20
5
16
10
Mechanik Radomsko
11
5
3
3
17:14
3
18
15
Concordia Elblag
10
3
3
4
8:10
-2
12
6
GKS Wikielec
11
5
4
2
18:14
4
19
16
Bron Radom
10
3
3
4
13:16
-3
12
20
Lechia Tomaszow Mazowiecki
11
2
2
7
9:22
-13
8
19
KS Ursus Warszawa
10
3
1
6
10:13
-3
10
17
Olimpia Zambrow
11
4
0
7
18:22
-4
12
18
KS Ruch Wysokie Mazowieckie
11
3
3
5
16:22
-6
12
21
MKS Kaczkan Huragan Morag
10
0
4
6
8:17
-9
4
22
KS Wasilkow
10
1
0
9
8:32
-24
3
Group 1, Promotion Round
1
Pogon Grodzisk Mazowiecki
18
13
1
4
49:16
33
40
2
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
18
12
2
4
37:18
19
38
3
KS Legionovia Legionowo
17
10
4
3
35:23
12
34
4
Polonia Warszawa
17
10
2
5
33:14
19
32
5
Unia Skierniewice
18
9
2
7
35:25
10
29
6
Mlks Znicz Biala Piska
17
6
6
5
30:25
5
24
7
Legia II Warszawa
17
6
5
6
33:25
8
23
8
Jagiellonia II Biaystok
18
6
4
8
31:31
0
22
Group 1, Relegation Round
1
MKS Kutno
16
10
2
4
30:24
6
32
8
KS Ursus Warszawa
16
7
3
6
24:20
4
24
10
KS Blonianka Blonie
17
7
2
8
36:33
3
23
6
Lechia Tomaszow Mazowiecki
18
8
2
8
21:30
-9
26
4
Bron Radom
17
8
3
6
25:20
5
27
9
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
17
5
8
4
25:15
10
23
11
KS Pelikan Lowicz
17
6
5
6
22:21
1
23
4
GKS Wikielec
17
7
6
4
25:20
5
27
7
Concordia Elblag
17
7
4
6
22:22
0
25
3
Mechanik Radomsko
19
7
6
6
31:25
6
27
2
Olimpia Zambrow
19
9
1
9
36:34
2
28
12
KS Ruch Wysokie Mazowieckie
16
4
4
8
19:29
-10
16
13
MKS Kaczkan Huragan Morag
16
1
5
10
17:36
-19
8
14
KS Wasilkow
16
2
1
13
11:43
-32
7
Group 1
3
Pogon Grodzisk Mazowiecki
10
7
1
2
19:10
9
22
2
KS Legionovia Legionowo
11
7
3
1
17:8
9
24
1
Mlks Znicz Biala Piska
11
7
3
1
23:14
9
24
7
Unia Skierniewice
10
5
2
3
14:10
4
17
8
Jagiellonia II Biaystok
10
5
2
3
18:16
2
17
5
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
10
5
3
2
17:10
7
18
6
Legia II Warszawa
11
6
0
5
16:14
2
18
10
Polonia Warszawa
11
4
3
4
17:15
2
15
13
KS Pelikan Lowicz
10
4
1
5
16:18
-2
13
4
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
11
5
3
3
21:8
13
18
18
MKS Kutno
11
3
2
6
11:14
-3
11
11
KS Blonianka Blonie
10
4
1
5
14:13
1
13
17
Mechanik Radomsko
10
3
2
5
13:14
-1
11
12
Concordia Elblag
11
3
4
4
15:15
0
13
20
GKS Wikielec
10
2
0
8
9:27
-18
6
16
Bron Radom
11
3
3
5
10:19
-9
12
9
Lechia Tomaszow Mazowiecki
10
5
1
4
19:24
-5
16
14
KS Ursus Warszawa
11
3
3
5
18:20
-2
12
19
Olimpia Zambrow
10
1
3
6
10:18
-8
6
21
KS Ruch Wysokie Mazowieckie
10
0
5
5
4:20
-16
5
15
MKS Kaczkan Huragan Morag
11
3
3
5
15:22
-7
12
22
KS Wasilkow
11
1
2
8
7:32
-25
5
Group 1, Promotion Round
1
Pogon Grodzisk Mazowiecki
17
12
1
4
35:21
14
37
2
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
17
11
3
3
29:18
11
36
3
KS Legionovia Legionowo
18
9
3
6
33:25
8
30
6
Polonia Warszawa
18
7
6
5
30:25
5
27
7
Unia Skierniewice
17
6
5
6
25:25
0
23
5
Mlks Znicz Biala Piska
18
8
4
6
32:36
-4
28
4
Legia II Warszawa
18
9
1
8
28:29
-1
28
8
Jagiellonia II Biaystok
17
6
2
9
24:39
-15
20
Group 1, Relegation Round
6
MKS Kutno
18
6
5
7
25:23
2
23
1
KS Ursus Warszawa
18
8
4
6
29:25
4
28
2
KS Blonianka Blonie
17
8
3
6
29:18
11
27
5
Lechia Tomaszow Mazowiecki
16
7
3
6
28:33
-5
24
7
Bron Radom
17
6
4
7
21:24
-3
22
3
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
17
7
4
6
28:16
12
25
4
KS Pelikan Lowicz
17
7
3
7
25:25
0
24
9
GKS Wikielec
17
6
1
10
25:37
-12
19
8
Concordia Elblag
17
5
5
7
22:24
-2
20
10
Mechanik Radomsko
15
4
3
8
20:25
-5
15
12
Olimpia Zambrow
15
3
3
9
15:25
-10
12
13
KS Ruch Wysokie Mazowieckie
18
0
8
10
14:40
-26
8
11
MKS Kaczkan Huragan Morag
18
3
5
10
22:40
-18
14
14
KS Wasilkow
18
2
2
14
10:54
-44
8