Overall
Home
Away
#
Team
MP
W
D
L
G
GD
P
3. Division
1
Anagennisi Deryneia
15
10
2
3
23:11
12
32
2
Halkanoras
15
9
4
2
27:9
18
31
3
Podosfairkos Omilos Ormideia
15
8
3
4
22:19
3
27
4
Spartakos Kitiou FC
15
7
6
2
24:9
15
27
5
Apea Akrotiriou
15
7
5
3
18:9
9
26
6
Ethnikos Latsion
15
7
4
4
24:16
8
25
7
Kedros Ayia Marina Skylloura
15
6
5
4
25:21
4
23
8
Iraklis Gerolakkou
15
5
6
4
21:17
4
21
9
Omonia Psevda
15
7
0
8
15:22
-7
21
10
Atromitos Geroskipou
15
5
4
6
16:22
-6
19
11
Kouris Erimis
15
4
7
4
22:16
6
19
12
Aspis Pylas
15
4
5
6
17:18
-1
17
13
Aep Polemidion
15
3
3
9
16:30
-14
12
14
Olympias Lympia
15
3
2
10
10:29
-19
11
15
Ethnikos Ashias FC
15
2
3
10
13:31
-18
9
16
Apep Pitsilias
15
2
3
10
13:27
-14
9
Promotion Round
1
Halkanoras
13
8
3
2
15:6
9
58
2
Anagennisi Deryneia
13
7
4
2
21:16
5
57
3
Spartakos Kitiou FC
13
7
4
2
20:7
13
52
4
Apea Akrotiriou
13
6
3
4
19:9
10
47
5
Ethnikos Latsion
13
7
1
5
24:21
3
47
6
Iraklis Gerolakkou
13
3
3
7
11:15
-4
33
7
Kedros Ayia Marina Skylloura
13
2
4
7
8:19
-11
33
8
Podosfairkos Omilos Ormideia
13
0
2
11
6:31
-25
29
Relegation Round
1
Kouris Erimis
13
6
2
5
19:13
6
39
2
Omonia Psevda
13
5
2
6
16:16
0
38
3
Aspis Pylas
13
6
2
5
16:14
2
37
4
Aep Polemidion
13
7
2
4
20:14
6
35
5
Atromitos Geroskipou
13
4
4
5
7:9
-2
35
6
Apep Pitsilias
13
6
1
6
15:15
0
28
7
Ethnikos Ashias FC
13
5
3
5
25:17
8
27
8
Olympias Lympia
13
4
2
7
8:28
-20
25
3. Division
1
Anagennisi Deryneia
8
6
1
1
13:4
9
19
10
Halkanoras
7
2
3
2
6:5
1
9
3
Podosfairkos Omilos Ormideia
7
6
0
1
13:6
7
18
4
Spartakos Kitiou FC
8
5
2
1
18:5
13
17
2
Apea Akrotiriou
8
5
3
0
12:3
9
18
7
Ethnikos Latsion
7
3
3
1
10:6
4
12
6
Kedros Ayia Marina Skylloura
8
4
2
2
16:13
3
14
13
Iraklis Gerolakkou
8
1
4
3
7:11
-4
7
5
Omonia Psevda
7
5
0
2
9:7
2
15
14
Atromitos Geroskipou
7
2
1
4
4:10
-6
7
9
Kouris Erimis
8
2
4
2
9:7
2
10
11
Aspis Pylas
8
2
2
4
8:11
-3
8
12
Aep Polemidion
7
2
1
4
10:16
-6
7
8
Olympias Lympia
8
3
1
4
8:12
-4
10
15
Ethnikos Ashias FC
7
2
1
4
10:17
-7
7
16
Apep Pitsilias
7
1
3
3
8:12
-4
6
Promotion Round
2
Halkanoras
6
4
1
1
5:1
4
13
3
Anagennisi Deryneia
6
3
3
0
12:9
3
12
4
Spartakos Kitiou FC
7
3
2
2
10:2
8
11
1
Apea Akrotiriou
7
5
1
1
17:5
12
16
5
Ethnikos Latsion
7
3
0
4
12:12
0
9
6
Iraklis Gerolakkou
6
1
2
3
4:7
-3
5
7
Kedros Ayia Marina Skylloura
7
1
2
4
5:10
-5
5
8
Podosfairkos Omilos Ormideia
6
0
1
5
3:10
-7
1
Relegation Round
6
Kouris Erimis
6
3
1
2
9:6
3
10
7
Omonia Psevda
6
3
0
3
8:8
0
9
2
Aspis Pylas
7
4
2
1
7:3
4
14
1
Aep Polemidion
7
6
1
0
15:5
10
19
8
Atromitos Geroskipou
6
2
2
2
4:4
0
8
3
Apep Pitsilias
6
4
0
2
9:5
4
12
4
Ethnikos Ashias FC
7
3
2
2
17:9
8
11
5
Olympias Lympia
7
3
1
3
5:12
-7
10
3. Division
4
Anagennisi Deryneia
7
4
1
2
10:7
3
13
1
Halkanoras
8
7
1
0
21:4
17
22
7
Podosfairkos Omilos Ormideia
8
2
3
3
9:13
-4
9
6
Spartakos Kitiou FC
7
2
4
1
6:4
2
10
11
Apea Akrotiriou
7
2
2
3
6:6
0
8
3
Ethnikos Latsion
8
4
1
3
14:10
4
13
8
Kedros Ayia Marina Skylloura
7
2
3
2
9:8
1
9
2
Iraklis Gerolakkou
7
4
2
1
14:6
8
14
12
Omonia Psevda
8
2
0
6
6:15
-9
6
5
Atromitos Geroskipou
8
3
3
2
12:12
0
12
10
Kouris Erimis
7
2
3
2
13:9
4
9
9
Aspis Pylas
7
2
3
2
9:7
2
9
13
Aep Polemidion
8
1
2
5
6:14
-8
5
16
Olympias Lympia
7
0
1
6
2:17
-15
1
15
Ethnikos Ashias FC
8
0
2
6
3:14
-11
2
14
Apep Pitsilias
8
1
0
7
5:15
-10
3
Promotion Round
1
Halkanoras
7
4
2
1
10:5
5
14
3
Anagennisi Deryneia
7
4
1
2
9:7
2
13
2
Spartakos Kitiou FC
6
4
2
0
10:5
5
14
6
Apea Akrotiriou
6
1
2
3
2:4
-2
5
4
Ethnikos Latsion
6
4
1
1
12:9
3
13
5
Iraklis Gerolakkou
7
2
1
4
7:8
-1
7
7
Kedros Ayia Marina Skylloura
6
1
2
3
3:9
-6
5
8
Podosfairkos Omilos Ormideia
7
0
1
6
3:21
-18
1
Relegation Round
1
Kouris Erimis
7
3
1
3
10:7
3
10
2
Omonia Psevda
7
2
2
3
8:8
0
8
6
Aspis Pylas
6
2
0
4
9:11
-2
6
8
Aep Polemidion
6
1
1
4
5:9
-4
4
3
Atromitos Geroskipou
7
2
2
3
3:5
-2
8
4
Apep Pitsilias
7
2
1
4
6:10
-4
7
5
Ethnikos Ashias FC
6
2
1
3
8:8
0
7
7
Olympias Lympia
6
1
1
4
3:16
-13
4